,,Sărbătoarea primăverii” la Muzeul Oltului și Mureșului Superior, februarie 2020
Ateliere din cadrul programului ,,Sărbătoarea primăverii” la Muzeul Oltului și Mureșului Superior în cadrul cărora elevi din ciclul primar de la Școala Gimnazială ,,Liviu Rebreanu” și Colegiul Național ,,Octavian Goga” din Miercurea Ciuc au confecționat felicitări și mărțișoare pentru cei dragi.
Felicitări participanților pentru frumoasele lucruri realizate!
Activitatea continuă până în 6 martie.






Noutati









