Studenții de la Universitatea ''Ovidius'' din Constanța au vizitat expozițiile MNCR
Astăzi am primit vizita studenților din anul II de la Universitatea ''Ovidius'' din Constanța, specializările Geografie și Geografia Turismului.
Aceștia au vizitat expoziția ''Așezarea preistorică Păuleni-Ciuc, Dâmbul Cetății'', dar și punctul muzeal Prima Școală Românească din Sf.Gheorghe.
Le mulțumim cadrelor didactice, care aleg ca an de an să ne viziteze cu noi generații de studenți!





Noutati









